SST25VF020B-80-4C-SAE-T
MFR.Part #
SST25VF020B-80-4C-SAE-T
JLCPCB Part #
C624752
Package
SOIC-8
Description
100 Years 100,000 cycles 2.7V~3.6V 2Mbit 5uA 80MHz SPI SOIC-8 NOR FLASH ROHS