PIC32MX130F256DT-50I/TL
MFR.Part #
PIC32MX130F256DT-50I/TL
JLCPCB Part #
C624541
Package
VTLA-44(6x6)
Description
10bit 2.3V~3.6V 256KB 35 50MHz FLASH PIC VTLA-44(6x6) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS