DFE201612P-1R5M=P2
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
DFE201612P-1R5M=P2
JLCPCB Part #
C5623628
Package
0806
Description
1.5uH 2.7A 95mΩ ±20% 0806 Power Inductors ROHS