OKI-78SR-5/1.5-W36-C
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
OKI-78SR-5/1.5-W36-C
JLCPCB Part #
C6134431
Package
SIP-3
Description
-40℃~+85℃ 1 1.5A 10.4mm 16.5mm 3300uF 500kHz 5V 5mA 75mVp-p 7V~36V 8.64mm 8W 90.5% Short Circuit Protection SIP-3 Isolated Power Modules ROHS