BDT38-11-50H17-BOX
Extended
Manufacturer
BESTAR ELECTRONICS
MFR.Part #
BDT38-11-50H17-BOX
Description
17mm 1Hz~4kHz 1W 38mm 50Ω 600Hz Electromagnetic - Speakers ROHS