CF30D20024
Extended
Manufacturer
Carlo Gavazzi Computing Solutions
MFR.Part #
CF30D20024
Description
-55℃~+85℃ 10ms 15ms 24V 30A 30V@DC、277V@AC AgSnO2 Two sets normally open: 2A (DPST - normally open) - Power Relays ROHS