25121WJ062JT4E
MFR.Part #
25121WJ062JT4E
JLCPCB Part #
C621312
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 6.2Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS