181207J062JT4E
MFR.Part #
181207J062JT4E
JLCPCB Part #
C621108
Description
-55℃~+155℃ 200V 6.2Ω 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS