201007F500MT4E
MFR.Part #
201007F500MT4E
JLCPCB Part #
C620706
Description
-55℃~+155℃ 200V 50mΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±800ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS