0201WMF470JTEE
MFR.Part #
0201WMF470JTEE
JLCPCB Part #
C620443
Description
-55℃~+155℃ 25V 47Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS