CGS251T250R2C
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
CGS251T250R2C
JLCPCB Part #
C5573556
Package
Bolt,D34.93xL53.98mm
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 1.6A@120Hz 250V 250uF 278mΩ@120Hz 34.93mm 53.98mm 螺栓,D34.93xL53.98mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS