AZ23B20HE3-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
AZ23B20HE3-TP
JLCPCB Part #
C5571663
Package
SOT-23
Description
-55℃~+150℃ 1 Pair Common Anode 100nA@14V 19.6V~20.4V 20V 225Ω 300mW 55Ω SOT-23 Zener Diodes ROHS