940C16W1P5K-F
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
940C16W1P5K-F
JLCPCB Part #
C5569204
Package
Plugin,D42xL54mm
Description
-55℃~+105℃ 1.5uF 500V、1.6kV ±10% 插件,D42xL54mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS