715P1535800LA3
MFR.Part #
715P1535800LA3
JLCPCB Part #
C3785901
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+85℃ 15nF 800V、1.8kV ±5% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS