CD5FY221GO3F
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
CD5FY221GO3F
Description
-55℃~+125℃ 220pF 5.6mm 50V 6.9mm ±2% - Mica and PTFE Capacitors ROHS