337SMH025M
MFR.Part #
337SMH025M
JLCPCB Part #
C5891973
Package
SMD,D8xL10.6mm
Description
-55℃~+105℃ 10.6mm 1000hrs@105℃ 220mA@120Hz 25V 330uF 803.8mΩ@120Hz 8mm ±20% SMD,D8xL10.6mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS