CA55E050K476TA
Extended
Manufacturer
Hunan Xiangyee in S&T
MFR.Part #
CA55E050K476TA
JLCPCB Part #
C5568198
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 100mΩ 47uF 50V ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS