CA45D010K477TA
Extended
Manufacturer
Hunan Xiangyee in S&T
MFR.Part #
CA45D010K477TA
JLCPCB Part #
C5568186
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 10V 470uF 500mΩ ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS