CA45A010K155TA
Extended
Manufacturer
Hunan Xiangyee in S&T
MFR.Part #
CA45A010K155TA
JLCPCB Part #
C5568173
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 1.5uF 10V 3Ω ±10% 1206 Tantalum Capacitors ROHS