BZX84C9V1-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
BZX84C9V1-TP
JLCPCB Part #
C5566769
Package
SOT-23
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 100Ω 15Ω 350mW 500nA@6V 8.5V~9.6V 9.1V SOT-23 Zener Diodes ROHS