BZT52C30HE3-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
BZT52C30HE3-TP
JLCPCB Part #
C5566175
Package
SOD-123
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 100nA@21V 28V~32V 300Ω 30V 500mW 80Ω SOD-123 Zener Diodes ROHS