BZT52B12HE3-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
BZT52B12HE3-TP
JLCPCB Part #
C5566054
Package
SOD-123
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 100nA@9V 11.76V~12.24V 12V 150Ω 20Ω 410mW ±2% SOD-123 Zener Diodes ROHS