SMD1812P050TF/24
Extended
Manufacturer
RUILON(Shenzhen Ruilongyuan Elec)
MFR.Part #
SMD1812P050TF/24
JLCPCB Part #
C63614
Description
-40℃~+85℃ 1.3mm 1.5A 200ms 24V 3.41mm 35A 4.73mm 450mΩ 750mA 800mW 90mΩ 1812 Resettable Fuses ROHS