ACT09-50-020-01-100
Extended
Manufacturer
Allied Components International
MFR.Part #
ACT09-50-020-01-100
JLCPCB Part #
C5547333
Package
Plugin
Description
50A 50Hz~400Hz 插件 Current Sense Transformers ROHS