A-TB508-OQ16CH
MFR.Part #
A-TB508-OQ16CH
JLCPCB Part #
C5546008
Description
-40℃~+115℃ 1 16 16P 1x16P 20A 300V 5.08mm Board Side/Socket - Closed Green Through Hole 插件 Pluggable System Terminal Block ROHS