A-TB381-TV17SB
MFR.Part #
A-TB381-TV17SB
JLCPCB Part #
C5545506
Package
Plugin,P=3.81mm
Description
1 10A 17 3.81mm 300V Green Through Hole 插件,P=3.81mm Screw Terminal Blocks ROHS