A-TB381-OQ09CH
MFR.Part #
A-TB381-OQ09CH
JLCPCB Part #
C5545459
Package
Plugin
Description
-30℃~+105℃ 1 10.5A 1x9P 3.81mm 300V 9 9P Board Side/Socket - Closed Green Through Hole 插件 Pluggable System Terminal Block ROHS