A-TB508-OQ04CH
Extended
Manufacturer
Assmann WSW Components
MFR.Part #
A-TB508-OQ04CH
JLCPCB Part #
C5541996
Package
Plugin
Description
-40℃~+115℃ 1 1x4P 20A 300V 4 4P 5.08mm Board Side/Socket - Closed Green Through Hole 插件 Pluggable System Terminal Block ROHS