89CNQ150
Extended
Manufacturer
SMC(Sangdest Microelectronicstronic (Nanjing))
MFR.Part #
89CNQ150
Description
1 Pair Common Cathode 1.14V@40A 1.5mA@150V 150V 40A - Schottky Diodes ROHS