824MKP275KG
MFR.Part #
824MKP275KG
JLCPCB Part #
C5530241
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+110℃ 310V 820nF X2 ±10% 插件,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS