824MKP275KE
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
824MKP275KE
JLCPCB Part #
C5530239
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+110℃ 310V 820nF X2 ±10% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS