500C451T450BB2B
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
500C451T450BB2B
JLCPCB Part #
C5527477
Package
Bolt,D50.8xL79.38mm
Description
-10%~+50% -40℃~+95℃ 22.2mm 306mΩ 450V 450uF 50.8mm 79.38mm 螺栓,D50.8xL79.38mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS