725M22492JA2
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
725M22492JA2
JLCPCB Part #
C5522808
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+85℃ 160V、250V 220nF ±10% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS