73WL7R068J
MFR.Part #
73WL7R068J
JLCPCB Part #
C5522205
Description
-55℃~+155℃ 2W 68mΩ Thick Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS