475PPB250K
MFR.Part #
475PPB250K
JLCPCB Part #
C5510166
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+105℃ 160V、250V 4.7uF ±10% Plugin,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS