395MKP275KH
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
395MKP275KH
JLCPCB Part #
C5506910
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+110℃ 3.9uF 310V X2 ±10% Plugin,P=27.5mm Safety Capacitors ROHS