225MKP275KG5
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
225MKP275KG5
JLCPCB Part #
C5496110
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+110℃ 2.2uF 310V X2 ±10% Plugin,P=27.5mm Safety Capacitors ROHS