224CMQ045
Extended
Manufacturer
SMC(Sangdest Microelectronicstronic (Nanjing))
MFR.Part #
224CMQ045
Description
1 Pair Common Cathode 10mA@45V 110A 45V 520mV@110A - Schottky Diodes ROHS