255PHB250K2H
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
255PHB250K2H
JLCPCB Part #
C5487183
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+100℃ 160V、250V 2.5uF ±10% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS