189NQ135-1
Extended
Manufacturer
SMC(Sangdest Microelectronicstronic (Nanjing))
MFR.Part #
189NQ135-1
Description
-55℃~+175℃ 1 Independent 1.07V@180A 1.86kA 135V 180A 4.5mA@135V - Schottky Diodes ROHS