15KPA22CA
Extended
Manufacturer
SMC(Sangdest Microelectronicstronic (Nanjing))
MFR.Part #
15KPA22CA
JLCPCB Part #
C5479144
Description
-55℃~+175℃ 1 15kW@10/1000us 22V 24.57V 37.1V 407A@10/1000us 500uA Bidirectional TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS