120NQ035-1
Extended
Manufacturer
SMC(Sangdest Microelectronicstronic (Nanjing))
MFR.Part #
120NQ035-1
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 1.86kA 10mA@35V 120A 35V 610mV@120A - Schottky Diodes ROHS