105PPB102K
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
105PPB102K
JLCPCB Part #
C5474843
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-55℃~+105℃ 1uF 600V、1kV ±10% 插件,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS