106MKP275KJ
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
106MKP275KJ
JLCPCB Part #
C5472449
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-40℃~+110℃ 10uF 310V X2 ±10% 插件,P=37.5mm Safety Capacitors ROHS