WJ142V-5.08-05P-14-00A
Extended
Manufacturer
Ningbo Kangnex Elec
MFR.Part #
WJ142V-5.08-05P-14-00A
JLCPCB Part #
C62655
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.5 10A 14~22 300V 5 5.08mm 5P Through Hole 插件,P=5.08mm Spring Clamp System Terminal Block ROHS