IPD90N10S4L06ATMA1
MFR.Part #
IPD90N10S4L06ATMA1
JLCPCB Part #
C5440942
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 100V 136W 2.1V 300pF 6.25nF 6.6mΩ@10V 90A TO-252 MOSFETs ROHS