WJ15EDGVM-3.81-02P-14-00A
MFR.Part #
WJ15EDGVM-3.81-02P-14-00A
JLCPCB Part #
C62101
Package
Plugin,P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x2P 2 2P 3.81mm 300V 8A Board Side/Socket - Closed Green Screw Through Hole 插件,P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS