CFR0W4J0223A50
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
CFR0W4J0223A50
JLCPCB Part #
C61301
Package
Plugin,D2.2xL6.5mm
Description
22kΩ 250V 250mW Carbon Film Resistor ±450ppm/℃ ±5% 插件,D2.2xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS