CFR0W4J0511A50
MFR.Part #
CFR0W4J0511A50
JLCPCB Part #
C61292
Description
250V 250mW 510Ω Carbon Film Resistor ±450ppm/℃ ±5% 插件,D2.2xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS