A09-473JP
Extended
Manufacturer
FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
MFR.Part #
A09-473JP
JLCPCB Part #
C61263
Package
SIP-9-2.54mm
Description
125mW 47kΩ 8 9 ±100ppm/℃ ±5% SIP-9-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS